There are no items matching the selection.

Prekių krepšelis

 

Taip ,Be abejonės mūsų visos parduodamos prekės yra originalios ir autentiškos.

Neprekiaujame falsifikatais ar produktų kopijomis , Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus prekyba falsifikatais ir kopijomis Lietuvoje yra nesikalstama veikla. Tai yra draudžiama.

Visos mūsų prekės atkeliauja iš pačių didžiausių ir tikrai patikimų tiekiejų europoje.
Užsakymus išsiunčiame dažniausiai tą pačia dieną po apmokėjimo gavimo.
Greičiausias būdas gauti savo užsakymą yra siunčiantis paštomatu, tai labai patogu ir greita.
Taip. Atsiskaityti už prekes galite paštomate arba kurjeriui į rankas. (Paslauga mokama)
Dažnai testeriais vadinamus kvepalus galite rasti kvepalų parduotuvėse, kurie stovi vitrinose, kad pirkėjas prieš pirkdamas kvepalus galėtų lengvai, greitai užuosti norimą kvepalų kvapą. Juk tikriausiai niekas nenorėtų pirkti kvepalų pirmą jų nepauostęs. Net ir išuosčius patinkančius kelis kvapus yra pakankamai sudėtinga išsirinkti sau tinkantį ir patinkantį kvapą. Testeriai priešingai nei įprasti kvepalai, nėra pakuojami į gražias akį traukiančias pakuotes, jie pakuojami į paprasto balto/pilko kartono dėžutes. Ne visi gamintojai testerius gamina su kamšteliais, todėl testeriai kartais gali būti be kamštelių. Taip pat, retai bet yra testerių be dėžučių. Prieš perkant, pasidomėkite ar jūsų perkama prekė yra su kamšteliu, ir dėžute.
Taip. Nupirktas prekes galite grąžinti per 14 dienų. Grąžinimo atveju prekė turi būti lygiai tokia pati kokią ir gavote, tai reiškia kad prekė turi būti nepanaudota, nenupurkšta, su pakuote, pakuotė nesuplėšyta, celofanas sveikas, jeigu jis buvo, su kamšteliu jeigu jis buvo, ir su sąskaitą kurią gavote kartu su prekėmis. Kitu atveju prekės negrąžinamos.
Užsakymus stengiamės išsiųsti kaip įmanoma greičiau. Siunčiantis Lp Express paštomatu siuntą gausite per 1-4 dienas. Kurjeriu - 1-4 dienas.